Сумка для ноутбука ColorWay Casual виготовлена з матеріалу Ripstop Nylon, міцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашому ноутбуку та аксесуарам надійний захист від дощу та снігу. Завдяки поліамідному покриттю сумка надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть за активної експлуатації. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука є зовнішня кишеня для різних аксесуарів та документів. Дана модель легша і компактніша, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CW-LBC156-NV |
| Внешние размеры | 400х290х80 мм |
| Гарантия, мес | 0 |
| Количество основных отсеков | 1 |
| Цвет | Темно-синий |
| Мoдель | 15.6" Casual Navy |
| Предназначение | классические |
| Рекомендуемый размер ноутбука | 15.6" |
| Способ закрытия | молния |
| Страна производства | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Информация для заказа
- Цена: 865 ₴










