Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона містить термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з чергуванням обертання, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори та технологію Screen Cooling.
Вентилятор Hawk
Вентилятор Hawk має унікальну форму лопатей, натхненну аеродинамікою крила орла. Така конструкція знижує опір повітря і рівень шуму, забезпечуючи збільшення повітряного тиску до 53.6% і зростання обсягу повітряного потоку на 12.5% - без шкоди для акустичного комфорту.
Наносмазка на основі графену
Графенове нанозмазка збільшує термін служби вентилятора з підшипником ковзання у 2.1 раза, наближаючи його до довговічності подвійного шарикопідшипника - водночас вентилятор працює тихіше.
3D Active Fan
3D Active Fan забезпечує напівпасивне охолодження - вентилятори вимикаються за низького навантаження на GPU або під час запуску маловимогливих ігор.
Посилена конструкція
Посилена задня пластина, жорстко закріплена до монтажної пластини (I/O bracket), забезпечує високу міцність і стійкість конструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Длина видеокарты, мм | 208 |
| (Сборка) Кол-во занимаемых слотов корпуса | 3 slot |
| (Сборка) Наличие низкопрофильной заглушки | Нет |
| Артикул | GV-N506TWF2OC-8GD |
| Версия DirectX | 12 |
| Версия OpenGL | 4.6 |
| Вид охлаждения | кулер, радиатор |
| Гарантия, мес | 36 |
| Графический чип | GeForce RTX 5060 Ti |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Мoдель | GeForce RTX5060Ti 8Gb WINDFORCE OC |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Максимальное число дисплеев | 4 |
| Минимальная рекомендованная мощность блока питания | 650 Вт |
| Назначение | игровая |
| Объем встроенной памяти | 8 ГБ |
| Размеры | 208 х 120 х 40 мм |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Разъемы | 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b |
| Разъемы дополнительного питания | 8 pin |
| Семейство графики | NVIDIA |
| Совместимость с HDCP | Да |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | для Counter-Strike 2, для стрима, для GTA 5, RTX |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Тип системы охлаждения | активный |
| Форм-фактор | стандартная |
| Частота памяти | 28000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2572 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2587 MHz |
Информация для заказа
- Цена: 23 136 ₴








