Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентиляцію, осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2
Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 16 м².
Номінальна охолоджувальна потужність BTU/година: 9000 (2400~
Номінальна охолоджувальна потужність Вт: 2640(700~3370)
Номінальна теплова потужність Btu /година: 9500(2400~12500)
Номінальна теплова потужність Вт: 2780(700~3660
Переваги R32:
- Енергоефективність та Економічність. R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість. Так, порівняно з R410 його в'язкість менша на 30%. Кліматичну техніку з таким фреоном з енергоефективності відносять до класу А+ та вище
- Екологічність. Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди довкіллю. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
- Безпека. За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість , майже не займається і вважається найбезпечнішим на даний момент.
- Потужність. Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту
- Низький рівень шуму
- Таймер 24 год
- Єкономічний режим
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 6.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптация к отрицательной температуре | -15 C |
| Артикул | GAC-09GH-I32 |
| Вес наружного блока | 19 кг |
| Габариты внутреннего блока | 71.2 х 27.6 х 45.9 см |
| Габариты наружного блока | 69.8 х 25.5 х 19 см |
| Гарантия, мес | 24 |
| Дополнительно | авторестарт, блокировка пульта, защита от обдува холодным воздухом, регулировка температуры, управление потоком воздуха, широкоугольные жалюзи |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | сплит-система |
| Мoдель | GAC-09GH-I32 |
| Маркировка | 9 |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 2.78 кВт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 2.64 кВт |
| Площадь помещения | 16 м² |
| Потребляемая мощность при обогреве | 0.78 кВт |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 0.78 кВт |
| Режимы работы | турборежим, вентиляция, очистка воздуха, осушение воздуха, ночной, автоматический, обогрев |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | для маленькой комнаты, зима-лето, экономные |
| Теплопроизводительность | 9500 БТЕ/ч |
| Тип | Кондиционер |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R410A |
| Управление | WI-FI, пульт |
| Уровень шума, внутренний блок | 38 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 50 дБ |
| Функциональные особенности | авторестарт, самоочистка, система самодиагностики, таймер, фильтрация воздуха |
| Холодопроизводительность | 9500 БТЕ/час |
Информация для заказа
- Цена: 13 671 ₴



