Зустрічайте 65-дюймовий 4K UHD телевізор Toshiba 65QA2363DG - ідеальне поєднання вражаючої якості зображення та широких можливостей Smart TV.
Технології Toshiba TRU Resolution та TRU Micro Dimming покращують контрастність, плавність, деталізацію та забезпечують найвищу роздільну здатність незалежно від вмісту, який відтворюється на екрані.
Підтримка HDR дозволяє телевізору відображати значно ширший діапазон кольорів, контрастності та яскравості. Насолоджуйтесь чітким та яскравим зображенням з понад мільярдом кольорів та відтінків, помічайте кожну деталь в темних і світлих сценах.
Багата колірна гама та глибина кольору дає змогу отримати більш насичені, точні та реалістичні кольори - максимально наближені до тих, які бачить людське око.
Поринайте у світ об’ємного звуку та опиняйтесь у центрі подій, які відбуваються на телеекрані - телевізор оснащений двома стереодинаміками потужністю по 12 Вт, які працюють на основі технології Dolby Audio.
Підтримка Smart TV дозволяє переглядати контент на таких платформах, як Prime Video, Netflix, Youtube. Встановлюйте Wi-Fi з’єднання з мережею та отримуйте легкий доступ до улюблених стрімінгових сервісів, програм та ігор за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу Android та голосового асистента Google Assistant.
Поринайте у віртуальні світи без затримок та розмиття – у телевізорі передбачений спеціальний ігровий режим, який забезпечує плавну та захоплюючу гру у високій роздільній здатності.
Елегантний та витончений мінімалістичний дизайн телевізора Toshiba 65QA2363DG гармонійно доповнить будь-який простір та стане стильним акцентом вашого інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | с HDR |
| VESA | VESA (400x200мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Артикул | 65QA2363DG |
| Вес с подставкой | 17.3 кг |
| Гарантия, мес | 24 |
| Диагональ экрана | 65" |
| Дополнительно | Amazon Prime Video, Netflix, Youtube.com |
| Интерфейсы подключения | Антенный, Аудиовыход, CI+, 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ-45 |
| Контрастность | 5000:1 |
| Мoдель | 65QA2363DG |
| Мощность динамиков | 2 х 12 (24 Вт) |
| Органы управления | Голосовой поиск, мультимедийный пульт |
| Поддерживаемые форматы | MP3, MPEG, MPG, PNG, VOB, WAV, WMA, MP4, MKV, JPG, JPEG, FLV, dat, BMP, AVI, 3GP, MOV |
| Примечание | Официально импортированный ТВ |
| Размеры с подставкой | 1453 x 259 x 899 мм |
| Страна производства | Япония |
| Также | Smart TV |
| Также ищут | с тв тюнером, Для игр, с Интернетом, на стену, для спутникового ТВ, для PlayStation |
| Технологии улучшения изображения | Dolby Atmos, Dolby Vision, HDR |
| Тип матрицы | QLED |
| Тип подсветки | Direct LED |
| Тип телевизора | QLED - телевизор, Smart TV, с Wi-Fi, 4K-телевизоры |
| Тип тюнера | цифровой DVB-C, цифровой DVB-S2, цифровой DVB-T2 |
- Цена: 32 442 ₴




