
Корпус Frime MarkIII 2*USB3.0 без БП (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP); 2xUSB 3.0, 2xUSB, Ліва бічна панель із загартованого скла, 3шт RGB
2 940 ₴
- В наявності
- Код: MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP
+380 (63) 100-91-63
Суворий чи яскравий? З корпусом Frime MarkIII Ви ніколи не зіштовхнетеся з подібною проблемою. Вибирайте відповідний варіант підсвічування та насолоджуйтесь відмінною функціональністю в стильному та яскравому корпусі! Сувора передня глуха панель врівноважується прозорими бічною і верхньою панелями, через які будуть чудово проглядатися всі внутрішні елементи з підсвічуванням. Оригінальності додає похило розташування передньої панелі корпусу, яка до того ж забезпечена сітчастими елементами, що покращують процес охолодження.
Корпус Frime MarkIII повноформатний, а це означає, що на його базі Ви зможете зібрати оптимальну конфігурацію незалежно від поставлених завдань – кількості відсіків для внутрішнього розміщення більш ніж достатньо. При цьому на передній панелі розташовано відразу кілька USB портів, у тому числі USB 3.0, а значить можна підключити будь-які додаткові зовнішні пристрої. Також з передньої панелі можна керувати вентиляторами, що входять в комплект RGB LED - міняти режими підсвічування, а також швидкість обертання для оптимального охолодження всієї системи. Frime MarkIII - стильна та яскрава функціональність із запасом для розширення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU 4+4pin power | Немає |
| CPU 4pin power | Немає |
| CPU 8pin power | Немає |
| FAN power | Немає |
| Floppy power | Немає |
| HDD (IDE) | Немає |
| IEEE1394 | Немає |
| PCI-E 6+2pin power | Немає |
| PCI-E 6pin power | Немає |
| PCI-E 8 pin power | Немає |
| SATA power | Немає |
| USB 20 | 2 |
| USB 3х | 2 |
| eSATA | Немає |
| Артикул | MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP |
| Аудіороз'єми | 2 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Канал +12V 1 | Немає |
| Канал +12V 2 | Немає |
| Канал +12V 3 | Немає |
| Канал +12V 4 | Немає |
| Канал +12V 5 | Немає |
| Канал +12V 6 | Немає |
| Канал +3,3V | Немає |
| Канал +5V | Немає |
| Канал +5Vsb | Немає |
| Канал -12V | Немає |
| Категорія | 5 |
| Кількість зовнішніх відсіків 35" | Немає |
| Кількість відсіків 25" | до 3 |
| Кількість відсіків 525" | 2 |
| Потужність блока живлення | Немає |
| Номінальна напруга | Немає |
| Відсіки пристроїв 3,5" (всього) | 3 |
| Відсіки пристроїв 5,25" (внішн) | Немає |
| Відсіки пристроїв 5,25" (внутр) | 2 |
| Охолодження | 3 х 120 мм RGB LED, 1 x 280 мм СВО (опція) |
| Розмір паковання | 275 х 510 х 520 мм |
| Розміри | 210 х 435 х 466 мм |
| Роз'єми на передній панелі | 2 х USB 3.0, 2 х USB 2.0, Аудіо, контролер вентиляторів і підсвітки |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Товщина металу, мм | 0,6 |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴






