Ноутбук Refurb HP EliteBook 840 G3 FHD i5-6300U/16/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.54 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47aab6ea-da4e-4272-9ab5-c753dbc5422c |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Веб-камера | Webcam |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 |
| Габарити | 338x237x19 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 14” |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук, блок живлення, мережевий кабель, наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання, для дому |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 6 |
| Процесор | i5-6300U |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 FullHD |
| Роз'єми | 3 x USB 3.0, 3.1 Gen 1, 1 x DVI, 1 x DP, 1 x AudioPort |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴



