Ноутбук Refurb Dell Latitude 3590 FHD i5-7200U/8/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.02 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5f3f941b-bc85-46e3-9a9b-0504aa0382dd |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 620 |
| Габарити | 380 x 258 x 22.7 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/ мережевий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізнес |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 7 |
| Процесор | i5-7200U |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 px |
| Роз'єми | 1 x USB 2.0/1 x USB 3.2/Type-C/VGA/HDMI/LAN/Audio |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-7200U (3M Cache, up to 3.10 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 200 ₴









