Ноутбук Refurb Dell Latitude 7480 FHD i5-7300U/8/128SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19e065b8-44cb-45b0-94a8-2560044613fb |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 620 |
| Габарити | 331 x 221 x 21 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/ мережевий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для вдома |
| Об'єм SSD | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 7 |
| Процесор | i5-7300U |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 px |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-7300U (3M Cache, up to 3.50 GHz) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴





