Ноутбук Refurb Dell Latitude 7490 FHD i5-7300U/8/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2f0e1aa9-7e34-40dd-b481-0a5423298ede |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 620 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/ мережевий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для вдома |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 7 |
| Процесор | i5-7300U |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 px |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-7300U (3M Cache, up to 3.50 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴







