Ноутбук Refurb Lenovo ThinkPad P52 i7-8850H/16/256SSD/P2000M-4Gb Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | c9047272-ee67-49e1-b36b-1eaa91d1494b |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | NVIDIA Quadro P2000 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 12 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/ мережевий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Ігровий/Рабоча станція |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 8 |
| Процесор | i7-8850H |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Серія відеокарти | Quadro Series |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i7-8850H (9M Cache, up to 4.30 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 500 ₴









