Жорсткий диск 3.5 "4TB Hitachi HGST (0B36040 / HUS726T4TALE6L4)
Жорсткий диск серії Ultrastar DC HC310 від компанії Hitachi з інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с і обсягом 4 ТБ, володіє надійністю корпоративного класу і призначений для серверів.
Економна ємність. З жорсткими дисками серії Ultrastar DC HC310, ви зможете забезпечити потрібний обсяг, не виходячи за рамки бюджету. Покращена продуктивність. Нова серія на 12% швидше минулого покоління Ultrastar 7K6000. Готові до установки. Жорсткі диски Ultrastar DC HC310 розроблені для традиційних серверних рішень.
Історія компанії Hitachi, назва якої означає "світанок", почалася з розробки торгового знака Hitachi засновником компанії Наміхеі Одаіра, ще до моменту її заснування в 1910 році.
У числі продукції, що випускається компанії побутова техніка, комп'ютери, напівпровідники, промислове обладнання, виробництво сучасних матеріалів і інформаційні системи, багато інших продуктів. В Україні з численних продуктів компанії найбільш часто можна зустріти системи кондиціонування і побутові кондиціонери, жорсткі диски для ПК, відеокамери і телевізори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Призначення | Для сервера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0B36040 / HUS726T4TALE6L4 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інше | HDD для серверів, для ПК і серверів, напрацювання на відмову 2 млн годин |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | Ultrastar |
| Мoдель | 3.5" 4TB |
| Об'єм | 4 TB |
| Споживана потужність | простий: 5.9 Вт, активність: 7 Вт |
| Розмір буфера | 256 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Швидкість передавання даних | до 600 МБ/с |
| Середній час очікування | 4.16 мс |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | швидкі |
| Рівень шуму | пошук: 36 дБ, простий: 29 дБ |
| Форм-фактор | 3.5" |
- Ціна: 12 987 ₴

