Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-8911-GB15.6" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Колір | Темно-сірий |
| Мoдель | 15.6" 8911 Gray-black |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴


