200 GB, 4200 об/хв, 8 MB, SATA II, до 6.4 Вт, 20 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Призначення | Для ноутбука |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MQ01AAD020C |
| Гарантія, міс | 24 |
| Інтерфейс | SATA II |
| Мoдель | 2.5" 200GB |
| Об'єм | 200 GB |
| Споживана потужність | до 6.4 Вт |
| Розмір буфера | 8 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 4200 об./хв |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002 ₴

