Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", об`єм - 15 л, розміри загальні - 44 х 30 х 11 см, вага - 0,67 кг, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Black Warrior Lite Backpack |
| Вага | 0, 67 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 440 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 300 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | Warrior |
| Розміри загальні | 44 х 30 х 11 см |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 241 ₴






