Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | WI2.5SSD/CA512GBST |
| Габарити | 100 x 69 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс під'єднання | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Мoдель | 2.5" 512GB Caiman |
| Наработка на отказ | 1.5 млн.годин |
| Обсяг пам'яті | 512 GB |
| Швидкість записування | 470 Mb/s |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | дешеві, для комп'ютера, для ноутбука |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 063 ₴


