1 TB, 5400 об/хв, 8 MB, SATA III, 2,5", WD Blue, 1.4 Вт, 25 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WD10JPVX |
| Гарантія, міс | 24 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | WD Blue |
| Мoдель | 2.5" 1TB |
| Об'єм | 1 TB |
| Споживана потужність | 1.4 Вт |
| Розмір буфера | 8 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об./хв |
| Середній час очікування | 5.5 мс |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Форм-фактор | 2, 5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 629 ₴

