2 TB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 545 Mb/s, 100.5 x 69.85 x 7 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | WDS200T5G0A-00CPT0 |
| Габарити | 100.5 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс під'єднання | SATA III (6Gb/s) |
| Мoдель | 2.5" 2TB GREEN |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| Обсяг пам'яті | 2 TB |
| Швидкість читання | 545 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | великого обсягу, для комп'ютера, ноутбука |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 906 ₴


