2 TB, 3D QLC NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5000 Mb/s, Швидкість запису - 4200 Mb/s, 80 х 22 х 2.38 мм, зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 250 |
| Артикул | WDS200T4G0E-00CPS0 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс під'єднання | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 2TB Green SN3000 |
| Обсяг пам'яті | 2 TB |
| Швидкість записування | 4200 Mb/s |
| Швидкість читання | 5000 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | великого обсягу, для PS5, ігрові, для ноутбука, для комп'ютера, швидкі |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип флешпам'яті | 3D QLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 353 ₴


