10 TB, 7200 об/хв, 512 MB, SATA, 3.5", 10 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WUS721210BLE6L4 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс | SATA |
| Мoдель | 3.5" 10TB DC HA340 |
| Об'єм | 10 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 512 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | швидкі, з великою місткістю |
| Форм-фактор | 3.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 309 ₴



