2 TB, 3D QLC NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7100 Mb/s, Швидкість запису - 6700 Mb/s, 80 х 22 х 2.38 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 900 |
| Артикул | WDS200T5B0E-00CPE0 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс під'єднання | PCI Express 4.0 x4 |
| Колір | Чорний |
| Мoдель | M.2 2280 2TB BLUE SN5100 |
| Наработка на отказ | 1.7 млн годин |
| Обсяг пам'яті | 2 TB |
| Швидкість записування | 6700 Mb/s |
| Швидкість читання | 7100 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | великого об'єму, для PS5, найкращі, ігрові, для ноутбука, для комп'ютера, швидкі |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип флешпам'яті | 3D QLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 209 ₴

