Western Digital Ultrastar HC550 SATA III — внутрішній жорсткий диск для ноутбуків, який використовує технологію Energy-Assisted Magnetic Recording (EAMR), що покращує можливість запису. Має формфактор 3,5" та оснащений місткістю 18 ТБ.
Має триступеневий привід TSA, що підвищує точність позиціонування, забезпечуючи кращу продуктивність і більшу щільність запису. Також в основу цього жорсткого диска покладено технологію HelioSeal.
Особливості:
- технологія CMR працює з корпоративними програмами та середовищами будь-якої потужності;
- жорсткий диск із технологією магнітного запису з енергоспоживанням;
- конструкція HelioSeal забезпечує виняткову енергоефективність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WUH721818ALE6L4 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інше | HDD для серверів, для ПК і серверів, напрацювання на відмову 2.5 млн годин |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | Ultrastar |
| Мoдель | 3.5" 18TB |
| Об'єм | 18 TB |
| Споживана потужність | у режимі простою: 5.6 Вт, у робочому режимі: 6.5 Вт |
| Розмір буфера | 512 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Швидкість передавання даних | до 269 МБ/с |
| Середній час очікування | 4.16 мс |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | швидкі, з великою місткістю |
| Форм-фактор | 3.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 033 ₴

