Жорсткі диски Toshiba серії MG11
Ємність до 24 ТБ
Технологія традиційного магнітного запису (CMR) — для широкої сумісності
Промисловий стандарт форм-фактору 3.5 дюйма, висота 26,1 мм
Робоче навантаження — до 550 ТБ переданих даних на рік
Продуктивність на швидкості 7200 об/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG11ACA24TE |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | MG11 |
| Мoдель | 3.5" 24TB |
| Об'єм | 24 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 1 GB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Країна виробництва | Японія |
| Також шукають | швидкі, з великою місткістю |
| Форм-фактор | 3.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 812 ₴


