Захисний двосторонній чохол HP для ноутбуків з діагоналлю 15,6", чорний/сріблястий.З міцного неопренового матеріалу цей чохол для ноутбукадопомагає захистити ваш ПК від ударів і подряпин.Зворотний дизайн дозволяє змінювати колір, коли забажаєте. А завдякизастібці без блискавки дозволяє ноутбук безпечно та надійно фіксувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Матеріал | Неопрен |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2F2K5AA |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 40 x 28, 5 x 1 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Колір | різнобарвний |
| Мoдель | 15.6" Reversible Protective Blk/Slv Sleeve |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Спосіб закриття | ремінь-застібка |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴







