Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Спосіб закриття - блискавка, Матеріал - поліестер, додатково - відділення для аксесуарів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GX40Z50942 |
| Висота основного відсіку | 395 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина основного відсіку | 28 мм |
| Додатково | відділення для аксесуарів |
| Мoдель | 15.6" Urban Sleeve Case |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина основного відсіку | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴

