Легкий обтислий чохол для MacBook забезпечує захист, не жертвуючи доступом до портів, індикаторів та кнопок. Цей міцний чохол для MacBook вирізняється витонченим дизайном, литою конструкцією та прогумованими ніжками, щоб ваш ноутбук остигав і залишився на місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Incase |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INMB200679-CLR |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 368, 3 х 254 х 25, 4 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | водоударозахищений |
| Мoдель | 16" MacBook Pro - Hardshell Case Clear |
| Рекомендований розмір ноутбука | 16" |
| Сумісність | для MacBook Pro |
| Сумісність з Apple | Macbook Pro 16" |
| Спосіб закриття | засувка |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Чохли для MacBook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴









