Рекомендований розмір ноутбуку - 13.3", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) - 355 x 260 x 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3203958 |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 355 x 260 x 30 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | 13.3" Reflect Sleeve REFPC-113 Black |
| Розмір основного відділення | 330 х 229 х 22 мм |
| Рекомендований розмір ноутбука | 13.3" |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴




