Trust Exto — надійне рішення від перегріву ноутбука розміром до 16" дюймів. Підставка виготовлена у тонкому та міцному корпусі із якісного пластику, що гарантує зручність використання.
Підставка оснащена вентилятором, який забезпечить активне охолодження. Завдяки регульованій швидкості вентилятора можна отримати максимум від ноутбука при високих навантаженнях, не хвилюючись про перегрів пристрою.
Trust Exto має 8 ступенів регулювання висоти, що покращить ергономіку й дозволить грати й працювати в зручному положенні. Підставка виконана в класичному дизайні сірого кольору, тому буде практично непомітною серед наявної техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Колір | Сірий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24613 |
| Вага | 630 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | Exto Laptop Cooling Stand Eco |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Метод охолодження | 35dB, 650 RPM, 1 вентилятор 180 мм |
| Особливості | електрика подається через USB-порт ноутбук |
| Розмір | 250 x 350 x 25 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 16&54; |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




