автомобільний, настільний, підлоговий, лопатевий, 6 Вт, Управління - механічне, 196 х 178 х 182 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microhoo |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH01R |
| Тип | Лопастній |
| Габарити | 196 х 178 х 182 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові характеристики | дисплей, місткість резервуара для води 1000 мл, живлення від USB, зволоження повітря |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Колір | Білий |
| Мoдель | by Xiaomi з функцією зволоження |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Живлення | USB A |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | автомобільний, настільний, підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | ароматизація, дисплей, підсвічування, зволоження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049 ₴







