Philips CX2550/00 — це підлоговий вентилятор з інтелігентними функціями, який забезпечує потужне охолодження та максимальний комфорт. Завдяки технології SilentWings рівень шуму знижено до всього 19 дБ, що дозволяє насолоджуватись тишею навіть при роботі пристрою. Діаметр лопатей 40 см у поєднанні з потужністю 48 Вт забезпечують ефективну циркуляцію повітря. Функція автоматичного повороту на 180° дозволяє рівномірно розподіляти прохолоду по всій кімнаті. Наявність таймера (1, 2, 4, 8, 12 годин), трьох швидкостей та режимів «Природний бриз» і «Нічний режим» робить його надзвичайно зручним у використанні. Білий мінімалістичний дизайн пасуватиме до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CX2550/00 |
| Тип | Лопастній |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу |
| Габарити | 1250 х 400 х 370 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | обертання 90° |
| Кількість лопатей | 7 |
| Колір | Білий |
| Мoдель | CX2550/00 |
| Максимальна потужність | 48 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | Таймер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 169 ₴









