Смарт телевізор KIVI 43U740NB – це реалістичне та контрастне зображення, чіткий звук із технологією Dolby Audio, гнучка операційна система Google TV, та сучасний безрамковий дизайн, що гармонійно доповнює будь-який інтер'єр.
Більше контенту - краще:
- Операційна система Google TV відкриває новий досвід взаємодії з телевізором
- Google Assistant, Netflix, Google Chromecast
- Порт USB та HDMI 2.1 - для перегляду контенту із зовнішніх носіїв
- Встановлений додаток KIVI Media надає доступ до фільмів, фітнес тренувань, ігор та безкоштовних ТБ каналів
- Доступ до цифрового телебачення з вбудованим тюнером Т2
Особливості та технології:
- HDR - забезпечує кінематографічне зображення
- Предбачено встановлення на комплектну підставку або на стіну за допомогою стандартного кріплення VESA 300x300 (продається окремо)
- Зручний пульт
- 3 роки гарантії на дисплей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Тип матриці | SMVA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Артикул | 43U740NB |
| Вага з підставкою | 7.3 кг |
| Час відгуку матриці | 9.5mc |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI, Headphone, CI, 3 x USB, 1 x оптичний аудіо |
| Контрастність | 6700:1 |
| Мoдель | 43U740NB |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Органи керування | Пульт RC60 |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | A.C.E Pro Engine |
| Розміри без підставки | 962 x 85 x 557 мм |
| Розміри з підставкою | 962 x 233 x 622 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | з інтернетом, на стіну, Для ігор, для PlayStation |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling, HDR |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | 4K-телевізори, Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Енергоспоживання | 70 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 455 ₴










