Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентиляцію, осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2
Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 35 м²
Переваги R32:
- Енергоефективність та Економічність. R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість. Так, порівняно з R410 його в'язкість менша на 30%. Кліматичну техніку з таким фреоном з енергоефективності відносять до класу А+ та вище
- Екологічність. Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди довкіллю. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
- Безпека. За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість , майже не займається і вважається найбезпечнішим на даний момент.
- Потужність. Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту
- Низький рівень шуму
- Таймер 24 год
- Єкономічний режим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Артикул | GAC-12GH-I32 |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Габарити внутрішнього блока | 77.7 х 25 х 20.1 см |
| Габарити зовнішнього блока | 71.2 х 27.6 х 45.9 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | авторестарт, блокування пульта, захист від обдування холодним повітрям, регулювання температури, керування потоком повітря, ширококутні жалюзі |
| Колір | Білий |
| Конструкція | спліт-система |
| Мoдель | GAC-12GH-I32 |
| Маркування | 12 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.78 кВт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.64 кВт |
| Площа приміщення | 40 м2 |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.3 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.90 кВт |
| Режими роботи | турборежим, вентиляція, очищення повітря, осушення повітря, нічне, автоматичне, обігрівання |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для квартири, зима-літо, потужні |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | WI-FI, пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 38 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Функціональні особливості | авторестарт, самоочищення, система самодіагностики, таймер, фільтрація повітря |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 852 ₴

