Grand Canyon Black Falls 8 має на 75% більшу внутрішню площу, чим інші подібні восьмимісні шатрові намети. Це дає змогу розмістити в ньому вісім і навіть більше людей уздовж, поперек або радіально — оскільки це буде зручно. Маючи у найвищій точці 3 метри висоти, цей намет дає змогу переміщатися всередині в повний зріст по більшості його внутрішнього простору. І водночас усім Grand Canyon Black Falls 8 важить втричі легший ніж аналогічні за місткістю намету тунельної конструкції.
Намет має знімну підлогу, тому може використовуватися з підлогою й без нього як літнє накриття. З трьох боків намет має вікна зі шторками та великі вентиляційні клапани, завдяки чому в наметі досить світла та чудова вентиляція. Поліуретанова просочення зовнішнього шару та проклеєні шви забезпечують водостійкість 4000 мм водяного стовпа, що дає змогу не боятися проникнення вологи навіть під час затяжних опадів. Оливковий колір забезпечує чудові маскувальні властивості. Grand Canyon Black Falls 8 є найбільшим серед восьмимісних наметів шатрової конструкції, водночас має досить невелику вагу 9 кг, що робить її дуже зручною для кемпінгу та фестивалів.
Технічні характеристики:
- Тип: палатка
- Форма: намет
- Місткість: 8 осіб
- Загальна кількість входів/приміщень: 1 / 1
- Конструкція: одношарова
- Наявність тамбура/кількість: ні/немає
- Каркас: Steel (сталь), | 25.0 мм, (1 стойка з 5 секций)
- Матеріал зовнішнього тенту: Polyester 68D 190T PU DWR, 3000 мм в.ст. – досить легка тканина з товщиною нитки 68D, щільністю 190T. Завдяки поліуретановому просоченню досягається стійкість до проникнення вологи, що відповідає показнику гідростатичного тиску 3000 мм водяного стовпа та висока стійкість від проколів. Просочення DWR має гідрофобні властивості та перешкоджає скупченню вологи та подальшому намоканню тканини. Шви проклеєні поліуретанова стрічками.
- Матеріал дна: Polyethylene PU, 4000 мм у.ст., проклеєні шви
- Призначення: кемпінг, фестивалі
- Цвет: Capulet Olive (оливковий)
Габарити та вага:
- Зовнішній намет (Д х Ш х В): 500 х 500 х 300 см
- Розміри (в складеному вигляді): 73 x 22 х 22 см
- Розміри (в упаковці): 74 x 24 х 24 см
- Вага намету (в повній комплектації): 9.0 кг
- Вага намету (в упаковці): 10.0 кг
Особливості конструкції:
- Основними перевагами шатрової конструкції з центральною стійкою є мала вага в співвідношенні з площею та кількістю місць. Крім того, така конструкція дає змогу максимально швидко встановлювати намет і пересуватися в наметі в повний зріст.
- Зовнішній тент з'єднується з підлогою за допомогою фастексів. Отже, якщо є бажання знизити вагу намету та немає потреби в підлозі — намет можна використовувати окремо без підлоги як літнє накриття.
- Підлога попередньо під'єднана до зовнішнього тенту, тому встановлення займає лічені хвилини. Досить закріпити на місцевості намет по периметру кілочками та вставити центральну стійку.
- Намет має три великі вентиляційні клапани, обладнані москітною сіткою, і вентиляційний отвір у верхівці намету, що забезпечує необхідний рівень вентиляції та брак конденсату.
- Вхідні двері намету обладнані замком на блискавці.
- Збільшена ширина спального місця перевищує мінімальні допустимі розміри прийнятих стандартів, що забезпечує комфорт під час сну та вільнішого простору в наметі.
- Три вікна забезпечують проникнення достатньої кількості світла в намет. Кожне з вікон обладнане шторкою й може бути закритим за потреби.
- Проклеєні шви зовнішнього тенту запобігають проникненню вологи в місцях стику тканини.
- Відтяжки намету мають три точки кріплення для більшої надійності, жовто-жовтогарячий колір і вплетену нитку, завдяки чому вони залишаються добре помітними у світлу пору доби та темний час доби у світлі ліхтарика.
- На центральній стійці є петля для кріплення ліхтарика.
- Кілочки намету мають збільшену довжину (22 см), завдяки чому намет простіше зафіксувати на піску
Комплектація
- Зовнішній тент - 1 шт.
- Підлога намету — 1 шт.
- Розкладна стійка — 1 шт.
- Кілочки — 23 шт.
- Відтяжки — 12 шт.
- Чехол с ручкою — 1 шт.
- Візуальна інструкція зі збирання
Особливості експлуатації та догляду для продовження терміну експлуатації:
- Бажано не укладати намет мокрий у чохол. Якщо можливості повністю просушити намет немає, — це необхідно зробити за першої зручної можливості.
- Не допускається використання будь-яких хімічних розчинників і агресивних засібів для чищення намету. Рекомендується використовувати господарське мило, воду та м'яку губку.
- Каркас і кілочки після експлуатації намету варто очистити від бруду вологою губкою, витерти сухою ганчіркою й упакувати в комплектні чохли.
- Намет необхідно зберігати в провітрюваному сухому приміщенні, за можливістю без чохла.
- Прання та глибоке чищення виробу допускається тільки відповідно до зазначених на бирці намету рекомендаціями.
Виробник: Grand Canyon (Данія)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9 |
| Вага в пакованні, кг | 10 |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Водонепроникність, мм | 4000 |
| Габарити | 5000х5000х3000 мм |
| Габарити паковання | 740 x 240 х 240 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Колір | Оливковий Оливковий |
| Комплектація | Зовнішній тент "Каркас" кілочки" Відтяжки "Пол тамбура"Чехол |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Наявність | В наявності |
| Зовнішній тент | Polyester 68D 190T PU DWR, 3000 мм в.ст. |
| Особливості | Швидке встановлення; Велика внутрішня площа; Знімна підлога намету; Три вікна зі шторками; Збільшена довжина кілочків; |
| Стать | Polyethylene PU, 4000 мм в.ст. |
| Сезон | Трисезонні |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
| Паковання | Чохол із ручкою |
| Ціна | 15869 |
- Ціна: 20 828 ₴










