Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WD8005FFBX |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інше | наработка на отказ 2.5 млн. часов |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | WD Red Pro |
| Мoдель | 3.5" 8TB |
| Об'єм | 8 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 256 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Швидкість передавання даних | 267 МБ/с |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Також шукають | швидкі, з великою місткістю |
| Форм-фактор | 3.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 128 ₴

