Сучасний та стильний смартфон Samsung Galaxy A26 5G створений спеціально для максимально продуктивної та якісної роботи з будь-якими завданнями. За допомогою потужного вбудованого процесора від Samsung Exynos та яскравого Super AMOLED екрану дозволяє користуватися смартфоном плавно та без проблем протягом усього дня.
- Сучасний та стильний дизайн
- Яскравий та чіткий Super AMOLED екран
- Потужний вбудований процес Samsung Exynos
- Акумулятор великої ємності 5000 мАг
- Надійний та міцний корпус
Підкресліть стиль з Galaxy A26. Витончений корпус смартфона зручно тримати у руці, а глянсова скляна задня панель та мінімалістичний дизайн камери та мінімальна вага 200г приваблюють.
Більше розваг на великому екрані
6.7-дюймовий екран Super AMOLED з мінімалістичною рамкою занурює вас у улюблений контент, що відрізняється дивовижною чіткістю – від нових відеороликів популярного блогера до фото рідних та друзів.
Захист високого стандарту
Завдяки захисту від пилу та води за стандартом IP67, Galaxy A26 завжди готовий фіксувати яскраві моменти на концерті або захоплюючі миті матчу навіть під дощем.
Circle to Search
Зручна функція Circle to Search від Google. Просто обведіть цікавий для вас текст або об'єкт і отримайте миттєві результати пошуку.
Фільтри для вас
Відкрийте нові можливості персоналізації знімків із Galaxy A26. Завдяки фільтрам, які аналізують фото у вашій галереї та створюють унікальні ефекти, ваші фотографії стануть справді неповторними.
Видаляйте небажаний шум фону
Вдосконалюйте знімки з Galaxy A26. Функція Пропозиції редагування надає цінні рекомендації щодо покращення фотографій, а оновлена функція Видалення об'єктів легко виявляє, пропонує та видаляє небажані об'єкти на фоні, роблячи фото бездоганними.
Робіть чіткі знімки
Оптична стабілізація зображення дозволяє зафіксувати навіть найдинамічніші моменти – від вечірки чи концерту до спортивного матчу.Створюйте висококласні фото з ширококутною камерою 50 МП. Чіткі фотографії навіть у русі.Селфі-камера 13 МП відмінно фіксує кожен момент – від звичайного до надзвичайного.
Плавна та якісна робота
Підніміть розваги на якісно новий рівень – від перегляду веб-сторінок та геймінгу до стрімінгу відео. Удосконалений центральний процесор Samsung Exynos забезпечує швидкість та плавність роботи.
Тривалий час автономної роботи
Завдяки потужній батареї на 5 000 мАг, що забезпечує до 17 години безперервного відтворення відео, можна довго не турбуватися про заряд свого Galaxy A26.
Knox VaultЗахистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault, сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.Новий інтерфейс One UI 7Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і покращена зручність використання One UI 7 роблять використання Galaxy A26 ще приємнішим.
Миттєво обмінюйтесь файлами
Використовуйте Швидкий спільний доступ Quick Share, щоб легко відправляти файли між пристроями – як у межах екосистеми Galaxy, так і поза нею, включаючи iOS та ПК.
Легко переходьте з iOS
Завдяки функції Smart Switch можна швидко переносити фото, відео, контакти та програми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 1380 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-A266BLGCEUC |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G68 MP5 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor, акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Колір | Зелений |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для вилучення сім-карти, телефон |
| Мoдель | Galaxy A26 5G 8/256Gb Light Green |
| Матеріал екрана | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | швидке заряджання, гіроскоп, пило-вологозахист |
| Основна камера | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 25W, IP67 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 164 x 77.5 x 7.7 мм |
| Розширення пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2340 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
- Ціна: 12 965 ₴









