Одна система камер. Жодну мить не буде пропущено.
Знімай більше – від епічних пейзажів до екстремальних великих планів – вдосконалені об’єктиви та мультиспектральний датчик освітлення 3 в 1 забезпечують яскраві кольори та ідеальне освітлення кожного знімка.
Глибина, деталі та захопливість у кожному портреті
Створюй чудово збалансовані портрети з персоналізованим розмиттям і фокусною відстанню, які створюють ідеальну композицію. Динамічне боке інтелектуально збільшує глибину для професійного вигляду, гарантуючи, що кожен кадр буде довершеним і природним.
Створений для твого спокою
Не хвилюйся, адже motorola edge 60 pro витримує падіння, суворі умови та має найвищий рівень захисту від води й пилу.
Відключися від мережі та подорожуй безтурботно працювати
Потужна батарея на 6000 мА*год отримала відзнаку DXOMARK 2025 Gold Label за найкращу продуктивність, піднявшись на вершину рейтингу, адже з нею ти можеш фотографувати, спілкуватися, дивитися й проводити відеотрансляції без обмежень.
Зарядний пристрій TurboPower на 90 Вт блискавично заряджає батарею на два дні за лічені хвилини.
Твої розваги оживають
Насолоджуйся надзвичайно яскравими кольорами, чіткою деталізацією та плавною роботою на 6.67-дюймовому безрамковому pOLED-дисплеї з роздільною здатністю Super HD (1220p) і частотою оновлення 120 Гц. Реалістичне зображення HDR10+ і захопливий звук із технологією Dolby Atmos забезпечують найкращі враження.
Продуктивність, яка йде в ногу з тобою
Насолоджуйся надшвидкою продуктивністю та ефективністю на базі ШІ із чипсетом MediaTek Dimensity 8350. Не допускай перегрівання завдяки вдосконаленому терморегулюванню, зберігай більше з накопичувачем UFS 4.0 об’ємом до 512 ГБ і легко перемикайся між додатками завдяки оперативній пам’яті нового покоління об’ємом до 12 ГБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 г |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PB7X0069RS |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | Mali-G615 MC6 |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для витягання СИМ-карти, телефон, чохол |
| Мoдель | Edge 60 Pro 12/512GB Dazzling Blue |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | швидке заряджання, гіроскоп, пило-вологозахист |
| Основна камера | 50 + 50 + 10 Мп |
| Особливості | Fast Charge 90W, IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Розміри (мм) | 160.69 x 73.06 x 8.24 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-картки | e-sim, Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 3.35 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 800 ₴










