Найкраща в своєму класі система камер
Камера, заради якої варто оновитися. Отримайте найкращу в своєму класі чіткість зображення завдяки камері із надвисокою роздільною здатністю 108 Мп і 3-кратним масштабуванням без втрат якості, а також автоматично отримуйте професійні результати завдяки moto ai.
Створений для пригод
Створений для екстремальних умов життя, moto g77 витримує падіння, пил, бруд, спеку, холод, зміни тиску і навіть солоне або вологе середовище.
Міцна конструкція
Захистіть дисплей за допомогою скла Corning Gorilla Glass 7i, яке забезпечує удвічі кращий захист від падінь і подряпин.
Водонепроникний. Не переймайтеся.
Ваш телефон залишається в безпеці, де б ви не були. moto g77 забезпечує найвищий рівень захисту від пилу та захищає від розливів і бризок завдяки ступеню захисту IP64.
Швидкість, яка йде в ногу з вами
Насолоджуйтесь вражаючою швидкістю потужного процесора. Завантажуйте застосунки із блискавичною швидкістю та встановлюйте їх за менший час.
Неймовірна швидкість 5G
Завдяки надшвидкій мережі 5G можна завантажувати фільми за лічені секунди, без перешкод переглядати потокові відео та спілкуватися у відеочаті без затримок. Тож усі ваші дії відбуваються в режимі реального часу.
Додаткова пам'ять для більшої роботи
Багато місця для всього улюбленого. Завдяки підтримці додаткових 2 ТБ через microSD, вам не доведеться турбуватися про пам'ять.
До 37 годин роботи від батареї
Насолоджуйтесь годинами прослуховування списків відтворення, відеочатами з друзями та іншими розвагами завдяки масивній батареї ємністю 5200 мА*год.
Заряджайтесь швидко
Миттєве заряджання. Отримайте заряд на кілька годин роботи за лічені хвилини заряджання завдяки системі TurboPower.
На 300 % потужніший звук
Покращуйте якість звуку вашого контенту за допомогою стереодинаміків і на 300 % потужнішого аудіо, ніж у попередньому поколінні. Слухайте з покращеними басами, вокалом і насолоджуйтесь аудіо високої роздільної здатності.
Багатовимірний звук
Незалежно від того, чи ви використовуєте навушники або режим динаміка, Dolby Atmos забезпечує об'ємний та деталізований звук, який ви можете відчути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 182 г |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1272 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PBAW0026RS |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Записування відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Записування відео фронтальної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для витягання СИМ-карти, телефон, чохол |
| Мoдель | G77 8/256GB Black Olive (Black) |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | швидке заряджання, підтримка OTG, стереодинаміки |
| Основна камера | 108 + 8 Мп |
| Особливості | Fast Charge 30W, IP64 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6400 Max |
| Розміри (мм) | 77.37 х 7.33 х 164.18 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Extreme AMOLED |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | Автофокус, спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
- Ціна: 12 146 ₴







