Смартфон TECNO Camon 50 оснащений 6,78-дюймовим AMOLED-екраном з частотою оновлення 144 Гц та роздільною здатністю 2436×1080. Процесор Helio G200 Ultimate з 8 ядрами доповнюється 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ вбудованого сховища. Подвійна основна камера 50 Мп (wide з OIS) + 8 Мп (ultrawide, 112°), фронтальна — 32 Мп, а батарея на 6500 мА·год забезпечує тривалу автономність. Корпус товщиною 7,53 мм і вагою 198 г доступний у кольорі Nebula Titanium.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G100 Ultimate |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4894947116216 |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | WI-FI, Bluetooth, NFC |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення, компас |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.5 |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Мoдель | Camon 50 12/256Gb Moonshadow Black |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник, годинник, телефонна книга, секундомір, світовий час, калькулятор, календар, нотатки, диктофон |
| Обладнання | гіроскоп, пило-вологозахист |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 45W |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Розміри (мм) | 162.73 х 77.27 х 7.53 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2436 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 845 ₴










