Штучний інтелект усуває шум
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосереджуйтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий та зрозумілий огляд повідомлень та сповіщень.
Ваші спогади завжди під рукою
Більше не потрібно копатися в галереї — moto ai зберігає знімки екрану, фото та нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам’ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео, роблячи кольори яскравішими, деталі — чіткішими, а кадри — стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно.
Чіткі знімки
Камера Ultra Pixel на 50 МП із сенсором Sony LYTIA 700C, оптичною стабілізацією (OIS) та надширококутним об’єктивом забезпечує приголомшливу якість зображення навіть за слабкого освітлення.
Покажіть себе в усій красі
Робіть стильні селфі за допомогою фронтальної камери на 32 МП та записуйте вражаючі 4K-відео з 4-кратним покращенням якості навіть у темряві завдяки технології Quad Pixel.
Створений для комфорту
Чотири ультратонкі шари скловолокна, плавні вигини і стильні відтінки, підібрані Pantone, поєднують красу, міцність і зручність.
Яскравіше. Точніше. Ефектніше.
Насолоджуйтеся своїм улюбленим контентом завдяки кришталево чітким зображенням Super HD, насиченим кольорам pOLED HDR10+ та об’ємному звуку Dolby Atmos.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PB7E0036RS |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | Mali-G615 MP2 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.88 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для витягання СИМ-карти, телефон, чохол |
| Мoдель | Edge 60 Fusion 8/256GB Amazonite |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | швидке заряджання, гіроскоп, пило-вологозахист |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 68W, IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 161.2 x 73.08 x 8.25 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| ТОП популярних моделей | Motorola Edge 60 Fusion |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-картки | e-sim, Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
- Ціна: 14 226 ₴










