Штучний інтелект усуває шум
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосереджуйтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий та зрозумілий огляд повідомлень та сповіщень.
Ваші спогади завжди під рукою
Більше не потрібно копатися в галереї — Moto AI зберігає знімки екрану, фото та нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам’ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео, роблячи кольори яскравішими, деталі — чіткішими, а кадри — стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно.
Створений для комфорту
Чотири ультратонкі шари скловолокна, плавні вигини і стильні відтінки, підібрані Pantone, поєднують красу, міцність і зручність.
Усе, що тобі потрібно для професійних знімків
Закарбовуй кожну мить у приголомшливих деталях завдяки 50-мегапіксельній основній камері з технологією Ultra Pixel, оснащеній датчиком Sony LYTIA 700C із системою OIS, а також трьом додатковим камерам для максимальної гнучкості.
Відтворюй справжні кольори світу
Сертифікація Pantone Validated гарантує, що камера відтворюватиме реалістичні відтінки, а Pantone SkinTone Validated забезпечує правильне й точне відображення будь-яких відтінків шкіри.
Розроблений для надійної та тривалої роботи
Смартфон Motorola edge 60 не тільки має витончений дизайн, а й відповідає військовим стандартам міцності й оснащений склом Corning Gorilla Glass 7i, що забезпечує вдвічі кращу стійкість до падінь і подряпин. Модель витримує екстремальні умови, як-от температури від –20 °C до 60 °C, перебування на висоті до 4500 м, і навіть відповідає класу захисту від занурення у воду IP69.
Неповторна чіткість і яскравість
Переглядай улюблений вміст на 6.67-дюймовому pOLED-дисплеї з роздільною здатністю Super HD (1220p), що забезпечує відтворення чіткішого й деталізованішого зображення й приголомшливих кольорів. Завдяки технології HDR10+ яскравість зображення збільшено у 2.8 раза – до 4500 ніт.
Реалістичні кольори
Поринь у світ природних, реалістичних кольорів завдяки дисплею із сертифікацією Pantone Validated, яка гарантує, що відтінки, зокрема шкіри, відтворюватимуться саме так, як задумав автор вмісту. Pantone SkinTone Validation забезпечує точне й реалістичне відображення кожного відтінку, який ти бачиш.
Неперевершена технологія звуку
Поринь у багатовимірний звук завдяки технології Dolby Atmos і двом великим стереодинамікам, що забезпечують глибші баси, реалістичнішу мову й краще звучання музичних інструментів.
Заряджай телефон на весь день усього за 8 хвилин
Знімай фото, безперервно дивися улюблені серіали, залишайся на зв’язку завдяки потужній батареї на 5200 мА*год, якої вистачить на цілий день. Заряджайся перед важливим заходом або поїздкою на роботу – зарядний пристрій TurboPower потужністю 68 Вт дає змогу швидко повернутися до важливих справ.
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосереджуйтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий та зрозумілий огляд повідомлень та сповіщень.
Ваші спогади завжди під рукою
Більше не потрібно копатися в галереї — Moto AI зберігає знімки екрану, фото та нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам’ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео, роблячи кольори яскравішими, деталі — чіткішими, а кадри — стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно.
Створений для комфорту
Чотири ультратонкі шари скловолокна, плавні вигини і стильні відтінки, підібрані Pantone, поєднують красу, міцність і зручність.
Усе, що тобі потрібно для професійних знімків
Закарбовуй кожну мить у приголомшливих деталях завдяки 50-мегапіксельній основній камері з технологією Ultra Pixel, оснащеній датчиком Sony LYTIA 700C із системою OIS, а також трьом додатковим камерам для максимальної гнучкості.
Відтворюй справжні кольори світу
Сертифікація Pantone Validated гарантує, що камера відтворюватиме реалістичні відтінки, а Pantone SkinTone Validated забезпечує правильне й точне відображення будь-яких відтінків шкіри.
Розроблений для надійної та тривалої роботи
Смартфон Motorola edge 60 не тільки має витончений дизайн, а й відповідає військовим стандартам міцності й оснащений склом Corning Gorilla Glass 7i, що забезпечує вдвічі кращу стійкість до падінь і подряпин. Модель витримує екстремальні умови, як-от температури від –20 °C до 60 °C, перебування на висоті до 4500 м, і навіть відповідає класу захисту від занурення у воду IP69.
Неповторна чіткість і яскравість
Переглядай улюблений вміст на 6.67-дюймовому pOLED-дисплеї з роздільною здатністю Super HD (1220p), що забезпечує відтворення чіткішого й деталізованішого зображення й приголомшливих кольорів. Завдяки технології HDR10+ яскравість зображення збільшено у 2.8 раза – до 4500 ніт.
Реалістичні кольори
Поринь у світ природних, реалістичних кольорів завдяки дисплею із сертифікацією Pantone Validated, яка гарантує, що відтінки, зокрема шкіри, відтворюватимуться саме так, як задумав автор вмісту. Pantone SkinTone Validation забезпечує точне й реалістичне відображення кожного відтінку, який ти бачиш.
Неперевершена технологія звуку
Поринь у багатовимірний звук завдяки технології Dolby Atmos і двом великим стереодинамікам, що забезпечують глибші баси, реалістичнішу мову й краще звучання музичних інструментів.
Заряджай телефон на весь день усього за 8 хвилин
Знімай фото, безперервно дивися улюблені серіали, залишайся на зв’язку завдяки потужній батареї на 5200 мА*год, якої вистачить на цілий день. Заряджайся перед важливим заходом або поїздкою на роботу – зарядний пристрій TurboPower потужністю 68 Вт дає змогу швидко повернутися до важливих справ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PB7H0032RS |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MP2 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Колір | Зелений |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для вилучення сім-карти, телефон |
| Мoдель | Edge 60 12/256GB Shamrock |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | Galileo, GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | швидке заряджання, стереодинаміки |
| Основна камера | 50 + 50 + 10 Мп |
| Особливості | IP68 certified, IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 73 х 7.9 х 161 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| ТОП популярних моделей | Motorola Edge 60 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-картки | e-sim, Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | Автофокус, спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 154 ₴










