Знімки професійного рівня в будь-яку мить, за будь-яких умов
Отримуйте фотографії та відео професійного рівня в будь-яких умовах завдяки новому основному сенсору Sony LYTIA 50 Мп, що забезпечує чіткість деталей, кольори та відтінки шкіри, Pantone Validated, різке відео 4K та стабілізацію зображення OIS, з якою можлива стабільність кожного знімка навіть за тремтіння рук або за слабкого освітлення.
Google Gemini
Ваші творчі ідеї стали цікавими та функціональними завдяки Google Gemini: Nano Banana. Об’єднуйте та змішуйте кілька зображень, змінюйте розмір своїх творінь і додавайте чіткий текст — ці функції ідеально підходять для запрошень, інфографіки, коміксів тощо.
Творіть без обмежень
Потужний кремній-вуглецевий акумулятор ємністю 7000 мА*год забезпечує енергію на цілий день у напрочуд тонкому корпусі, що дозволяє довше працювати та грати на одному заряді.
Завдяки заряджанню TurboPower потужністю 68 Вт можлива швидка зарядка та отримання енергії на цілий день за 10 хвилин, тому низький заряд акумулятора ніколи не стане на заваді.
Чіткість за будь-якого освітленняНасолоджуйтеся насиченими кольорами та різкістю на 6.78-дюймовому дисплеї Extreme AMOLED 1.5K із роздільною здатністю Super HD і надзвичайно яскравими зображеннями до 5200 ніт. Надшвидкий і плавнийОтримайте конкурентну перевагу завдяки плавній частоті оновлення 144 Гц, що зменшує підвисання та дублювання, а також забезпечує швидший і чутливіший ігровий процес. Реалістичні кольориТочність Pantone Validated, 10-бітна підтримка DCI-P3 та HDR10+ разом створюють реалістичні відтінки, насичені кольори та вражаючий контраст.Ефективність без затримок
Чим би ви не займалися — трансляцією, створенням контенту чи кількома завданнями відразу — motorola edge 70 fusion забезпечує швидку та чітку роботу завдяки потужному процесору Snapdragon 7s Gen 3, до 8 ГБ оперативної пам’яті та інтелектуальному збільшенню оперативної пам’яті для більш плавного перемикання між додатками.
Розваги без зупину
Технологія Water Touch забезпечує роботу екрана навіть за умов підвищеної вологості — коли ви слухаєте музику біля басейну, подорожуєте у дощовий день тощо.
Вітайте інновації
Завдяки трьом гарантованим оновленням ОС Android ви отримаєте доступ до найновіших версій Android, регулярних оновлень функцій та майбутніх інновацій у сфері ШІ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1272 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PBBD0022RS |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, NFC, WI-FI |
| Відеоядро | Adreno 810 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Multi SIM, Смартфони |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | кабель, Скрепка для вилучення СИМ-карти, телефон, чохол |
| Мoдель | Edge 70 Fusion 8/256GB Silhouette |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС, GPS, Galileo, A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | телефонна книга, годинник, секундомір, світовий час, калькулятор, календар, нотатки, диктофон, будильник |
| Обладнання | швидке заряджання, стереодинаміки |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особливості | IP68 certified, IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 5G, 3G, 4G |
| Розміри (мм) | 75.6 х 7.99 х 162.76 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип дисплея | Extreme AMOLED |
| Формат SIM-картки | e-sim, Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | Автофокус, спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
- Ціна: 18 290 ₴










