Стан товару - Новий, 6.7", 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Samsung Exynos 1680, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 13 + 5 Мп, Стабілізація - цифровий, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Samsung Exynos 1680 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-A576BDBDEUC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | Xclipse 550 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor, акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення, цифровий компас |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для вилучення сім-карти, телефон |
| Мoдель | Galaxy A57 5G 8/256Gb Dark Blue |
| Матеріал екрана | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | швидке заряджання, гіроскоп, пило-вологозахист |
| Основна камера | 50 + 13 + 5 Мп |
| Особливості | Fast charging 45W, IP67 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 161.5 x 76.8 x 6.9 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2340 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| ТОП популярних моделей | Samsung Galaxy A57 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.9 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 717 ₴









