6.9", 3.6", 1080 х 2640, 1066 x 1056, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7450X, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 50 Mpx, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4800 mAh, швидке заряджання, стереодинаміки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7450X |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PBB60052UA |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, барометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.9", 3.6" |
| Ємність акумулятора | 4800 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для витягання СИМ-карти, телефон, чохол |
| Мoдель | Razr 70 8/256GB Hematite (Stone grey) |
| Матеріал корпусу | метал, штучна шкіра |
| Матеріал екрана | стекло (Gorilla Glass Victus) |
| Навігація | Galileo, QZSS, GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Обладнання | швидке заряджання, стереодинаміки |
| Основна камера | 50 + 50 Mpx |
| Особливості | IP48 |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, додатковий екран |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G, 5G, 3G, 2G |
| Розміри (мм) | 73.99 х 7.25 х 171.3 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1066 x 1056, 1080 х 2640 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип дисплея | Extreme AMOLED |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | Автофокус, спалах |
| Частота процесора | 2.6 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 484 ₴










