Стан товару - Новий, 6.32", 1280х2640, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 8450, 12 Gb, 512 Gb, 200 + 50 + 50 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6200 mAh, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8450 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OFCPH2813_BLACK |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G720 MC7 |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик наближення, датчик освітлення, гіроскоп, акселерометр, G-sensor |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.32" |
| Ємність акумулятора | 6200 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для вилучення сім-карти, телефон |
| Мoдель | Reno15 Pro 5G 12/512GB Dusk Black |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | ігри, соціальні мережі, музичний плеєр, мобільні послуги Google, відеоплеєр, FM-радіо |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | годинник, телефонна книга, секундомір, світовий час, календар, нотатки, диктофон, будильник, калькулятор |
| Обладнання | гіроскоп |
| Основна камера | 200 + 50 + 50 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 80W, IP69 certified |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 151.21 х 74.42 х 8.13 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1280х2640 |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 3.25 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 592 ₴








