Стан товару - Новий, 6.1", 1170 х 2532, CPU - Apple A19, 8 Gb, 256 Gb, 48 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4005 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, бездротове заряджання, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 169 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A19 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MHRV4 |
| Безпека | FaceID |
| Бездротові під'єднання | WI-FI, NFC, Bluetooth |
| Відеоядро | Apple GPU |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | цифровий компас, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.1&ml; |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Ємність акумулятора | 4005 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Комплект постачання | телефон, кабель |
| Мoдель | iPhone 17e 256GB Black |
| Матеріал корпусу | скло, кераміка, алюміній |
| Матеріал екрана | Ceramic Shield 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, ігри |
| Навігація | BeiDou, ГЛОНАСС, GPS, NavIC, QZSS, Galileo |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | iOS 26 |
| Органайзер | телефонна книга, диктофон, світовий час, секундомір, нотатки, будильник, годинник, календар, калькулятор |
| Обладнання | пило-вологозахист, гіроскоп, бездротова зарядка |
| Основна камера | 48 Mpx |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Розміри (мм) | 146.7 x 71.5 x 7.8 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1170 х 2532 |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| ТОП популярних моделей | Apple iPhone 17e |
| Також | смартфон |
| Також шукають | для інтернету, з IP68, новинки, Топ популярних моделей, топові, сенсорні, з великим екраном, водонепроникні, для спорту, для скайпу, дорогі, з гарною камерою |
| Тип дисплея | Super Retina XDR (OLED) |
| Формат SIM-картки | Nano, e-sim |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, HDR, розпізнавання обличчя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 349 ₴



