Стан товару - Новий, 6.3", 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Exynos 2600, 12 Gb, 512 Gb, 50 + 12 + 10 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4300 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, бездротове заряджання, стереодинаміки, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 2600 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-S942BZKHEUC |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | Samsung Xclipse 960 |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor, акселерометр, барометр, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.3" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 4300 mAh |
| Записування відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM, Іміджеві |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 10 core |
| Мoдель | Galaxy S26 12/512Gb Black |
| Матеріал екрана | Gorilla Glass Victus 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | бездротове заряджання, швидке заряджання, гіроскоп, пило- та вологозахист, стереодинаміки |
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Особливості | Fast Charge 25W, IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 149.6 x 71.7 x 7.2 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2340 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| ТОП популярних моделей | Samsung Galaxy S26 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Формат SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | HDR, автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 3.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 037 ₴









