Оновлений зовнішній екран Galaxy Flip7 отримав найтоншу рамку, що примножило корисні функції FlexWindow. Оновлений основний дисплей забезпечує плавну зміну зображення – справжнє задоволення для очей.
Переверни, щоб знайти свій ідеальний ракурсЗахоплюйте найдрібніші деталі в кожній сцені завдяки нашій 50 МП камері високої роздільної здатності – а інше довірте новітньому процесору обробки зображень ProVisual. Він покращує кольори та деталізацію для чіткішої передачі відтінків шкіри й текстур. Ви навіть можете скористатися фільтрами на основі AI, щоб надати фото індивідуальності.
Селфі-камера 50 МПНасолоджуйтесь ще більш насиченими та деталізованими селфі, які можна попередньо переглянути та миттєво застосувати кастомізовані фільтри на збільшеному екрані FlexWindow.
Максимальний зум. Максимальна деталізаціяОтримуйте надзвичайно чіткі, ефектні фото з будь-якої відстані. Завдяки процесору обробки зображень ProVisual, AI зум забезпечує приголомшливі портрети – чи ви знімаєте селфі зблизька, тримаючи Flip у руці, чи використовуєте режим FlexCam без допомоги рук. Після зйомки штучний інтелект проаналізує та доопрацює зображення, щоб кожен кадр був максимально чітким – без потреби підбирати ідеальну дистанцію.
Зробіть деталі яскравими навіть у темрявіЗнімайте захопливі відео навіть за умов слабкого освітлення. Датчик високої роздільної здатності працює разом із нашим потужним модулем ProVisual, вбудованим у процесор, щоб забезпечити глибший контраст як удень, так і вночі.
Найшвидший і найплавніший Galaxy Flip"CPU +9% швидша обробка даних
GPU +23% плавніша графіка
NPU +22% швидше AI-опрацювання"
Наш більший акумулятор на 4300 мА∙год і технологія mDNIe оптимізовані потужним процесором, тому цей Flip готовий до багатьох годин безперервних розваг.
Будьте на крок попереду з Now BriefОтримуйте персоналізований огляд дня – просто на зовнішньому екрані. Now Brief підбирає для вас найважливіше: прогноз погоди, Показник життєвих сил, нагадування та інші підказки. Усе необхідне – з першого погляду.
Ваша конфіденційність – захищена в епоху штучного інтелектуНаш модуль Personal Data Engine безпечно збирає й обробляє ваші особисті дані. Потім ці дані шифруються та зберігаються безпосередньо на пристрої за допомогою Knox Vault, що ускладнює несанкціонований доступ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Samsung Exynos 2500 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-F766BZKHSEK |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | Samsung Xclipse 950 |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення, цифровий компас |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.85", 4.0" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 4174 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM, Іміджеві |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 10 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для вилучення сім-карти, телефон |
| Мoдель | Galaxy Flip7 12/512Gb Jetblack |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Матеріал екрана | Gorilla Glass Victus Ceramic |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, соціальні мережі, FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google |
| Навігація | BeiDou, Galileo, GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | бездротове заряджання, швидке заряджання, гіроскоп, додатковий дисплей, пило- та вологозахист, режим &ß;Powerbank&ß;, стереодинаміки |
| Основна камера | 50 + 12 Мп |
| Особливості | Fast Charge 25W, IP48, Qi wireless charging, Samsung DeX |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 166.6 x 75.2 x 6.9 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2640, 720 x 748 |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| ТОП популярних моделей | Samsung Galaxy Flip7 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-картки | e-sim, Nano |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Функції камери | HDR, автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 3.3 GHz |
- Ціна: 50 947 ₴










