Інновації відкривають нові можливості. Інженерний геній та майстерність зробили ідеальний баланс реальністю. Зустрічайие неймовірно тонкий Galaxy S25 Edge.
МіцністьТонкий, але надійнийСтворений з титану з ювелірною точністюСкляна броняУльтраміцні передня та задня панеліIP68Вода не страшнаПотужна камера 200 МП у надтонкому корпусіОснащена технологіями штучного інтелекту, система нового покоління ProVisual Engine працює ще швидше завдяки потужному процесору Galaxy S25 Edge. Втілюйте творчі задуми – від зйомки до редагування – з удосконаленою камерою та професійним інструментам на Galaxy S25 Edge.
Висока роздільна здатністьУдосконалений основний фотомодуль Galaxy S25 Edge з високороздільною матрицею 200 МП та ProVisual Engine зі штучним інтелектом виводять передачу кольору та деталей на якісно новий рівень – і вдень, і вночі. Ви можете також наближати сцену та знімати з підвищеною чіткістю завдяки зуму, керованому ШІ.
Студія звукозапису, що завжди під рукоюВидаляйте небажаний фоновий шум у ваших відео за допомогою Audio Eraser, щоб ними одразу захотілося поділитися. Galaxy AI вдосконалює аудіозаписи, обробляючи різні типи звуків – голоси, музику, вітер тощо.*
Найпотужніший процесор, спеціально розроблений для GalaxyПредставляємо найпотужніший процесор, Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform для Galaxy. Це рушійна сила, що забезпечує швидку обробку даних і продуктивність штучного інтелекту.
Надтонкий смартфон з місткою батареєюЗавдяки інноваційній технології mDNIe, вбудованій у спеціально розроблений процесор, та оптимізованому програмному забезпеченню, тривалий час роботи батареї Galaxy S25 Edge забезпечує довгі години задоволення від перегляду відеороликів.
Персоналізовані зведення щоденних справОтримуйте персональні зведення впродовж від Now Brief. Почнніть ранок зі стислого огляду майбутнього дня: перевірте свій останній Показник енергії та нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.
Персональні дані під надійним захистомPersonal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.
Новий One UI 7, створений для роботи з AIОтримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Новий домашній екран у вашому розпорядженні з широкими можливостями налаштування макетів і новими віджетами. Сповіщення в реальному часі дають змогу відстежувати поточні дії, наприклад, голосові записи на панелі Now Bar, у рядку стану або у верхній частині панелі сповіщень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-S937BLBDEUC |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові під'єднання | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Вага | 163 грами |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor, акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 3900 mAh |
| Записування відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Записування відео фронтальної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Multi SIM, Іміджеві |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для вилучення сім-карти, телефон |
| Мoдель | Galaxy S25 Edge 12/256Gb Titanium Icyblue |
| Матеріал корпусу | скло, титан |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Обладнання | бездротове заряджання, швидке заряджання, гіроскоп |
| Основна камера | 200 + 12 Мп |
| Особливості | Fast Charge 25W, Quick Charge, Бездротова зарядка |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 158.2 x 75.6 x 5.8 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1440 x 3120 |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також | смартфон |
| Також шукають | Samsung у Києві, Samsung у Харкові, швидкі, бюджетні ігрові, для ігор, для інтернету, для пубг, для скайпа, дорогі, потужні, недорогі з гарною камерою, з великим екраном, сенсорні, смартфони ігрові, топові, 2025 року |
| Тип дисплея | LTPO AMOLED |
| Формат SIM-картки | e-sim, Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | HDR, автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 4.47 GHz |
- Ціна: 52 984 ₴









