Смартфони, Іміджеві, 1 SIM + e-sim, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.3", 1206 х 2622, 120 Гц, CPU - Apple A19 Pro, 256 Gb, 48 + 48 + 48 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 18 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 3988 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, бездротове заряджання, штучний інтелект, Стан товару - Новий, помаранчевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG8H4 |
| Безпека | FaceID |
| Бездротові під'єднання | WI-FI, Bluetooth, NFC |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, барометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення, компас |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 6.3" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Ємність акумулятора | 3988 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Клас телефона | Смартфони, Іміджеві |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Комплект постачання | телефон, кабель |
| Мoдель | iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange |
| Матеріал корпусу | алюміній, кераміка |
| Матеріал екрана | Ceramic Shield 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | соціальні мережі, музичний плеєр, ігри, відеоплеєр, FM-радіо |
| Навігація | BeiDou, Galileo, iBeacon, GPS, A-GPS |
| Операційна система | iOS 26 |
| Органайзер | годинник, телефонна книга, секундомір, світовий час, календар, нотатки, диктофон, будильник, калькулятор |
| Обладнання | бездротова зарядка, гіроскоп, штучний інтелект, пило/вологозахист |
| Основна камера | 48 + 48 + 48 Mpx |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G, 5G, 3G, 2G |
| Процесор | Apple A19 Pro |
| Розміри (мм) | 150 x 71.9 x 8.75 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1206 х 2622 |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| ТОП популярних моделей | Apple iPhone 17 Pro |
| Також | смартфон |
| Також шукають | для інтернету, 2025 року, з IP68, топові, Топ популярних моделей, сенсорні, з великим екраном, дорогі, для спорту, для скайпу, водонепроникні, з гарною камерою |
| Тип дисплея | OLED (Super Retina XDR) |
| Формат SIM-картки | Nano, e-sim |
| Фронтальна камера | 18 Mpx |
| Функції камери | HDR, автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 155 ₴



