Компактний термос-пляшка з нержавіючої сталі.
Стильний та легкий термос-пляшка –високоякісної нержавіючої сталі ,тривалого збереження температури:
Гарячі напої – до 12 год
Холодні напої – до 24 год
- Компактний та легкий
- Герметична кришка
- Сучасний дизайн
- Міцний та екологічний матеріал
- Зручний для щоденного використання
Ця термос-пляшка стане вашим незамінним аксесуаром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Об`єм | 0.42 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 196 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Ширина горловини | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 358 ₴





