Компактна термос-чашка 700 мл із нержавіючої сталі.
Стильний та легкий термос- чашка з високоякісної нержавіючої сталі, тривалого збереження температури:
Гарячі напої – до 12 годин
Холодні напої – до 24 год.
Насолоджуйтесь напоями на ходу, не турбуючись про проливання. Ідеально підходить для занять спортом, пікніків чи просто для повсякденного використання!
- компактний та легкий
- антикорозійне покриття
- герметична кришка з двома способами пиття
- сучасний дизайн
- Міцний та екологічний матері Зручний для щоденного використання – чудово
Ця термос-чашка стане вашим незамінним аксесуаром в офісі, на спорті тощо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 0.7 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Блакитний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина з урахуванням ручки | 75 мм |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Вага | 460 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина горловини | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴










